Oferty pracy

  • Monter podzespołów samochodowych (montaż wiązek instalacji elektrycznych do samochodów na linii technologicznej lub stołach stacjonarnych oraz montaż podzespołów)

    Wymagania:
    – brak przeciwwskazań do pracy stojącej, dyspozycyjność

  • Inżynier technolog

    Wymagania:
    – wykształcenie wyższe, preferowane o profilu mechanicznym lub elektrycznym/elektronicznym
    – bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie Excel)
    – dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
    umiejętność współpracy i tworzenia dobrych relacji w zespole
     – dyspozycyjność, sumienność
    Zakres obowiązków:
    – tworzenie instrukcji technologicznych, produkcyjnych będących podstawą dla pracowników przy produkcji, kontroli części, podzespołów oraz produktów finalnych
    – przygotowanie linii montażowych w celu modyfikacji lub wdrożenia nowych produktów
    – sporządzanie dokumentacji technologicznej, wdrażanie zmian
    – analizowanie procesu produkcyjnego, efektywności pracy pracowników oraz zużycia materiałów
    – wdrażanie oraz regularna aktualizacja dokumentacji produkcyjnej i technologicznej
    – rozwój i doskonalenie procesu

  • Elektromechanik – serwisant urządzeń produkcyjnych

    –  przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych
    – prowadzenie dokumentacji urządzeń produkcyjnych
    – prewencyjne zapobieganie awariom

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– interesującą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej
– szansę rozwoju i zdobycie doświadczenia zawodowego

KONTAKT:

KADRY, tel. +48 885 188 205 , +48 885 188 203

e-mail: kadry@zem.elk.pl

Kariera